Top produkty

Serum botaniczne – cera naczynkowa

Dziś dzielę się z wami moim nowym odkryciem kosmetycznym, a jest nim serum botaniczne do cery naczynkowej. Serum zawiera aż 14 wyselekcjonowanych wyciagów botanicznych, witaminy i składniki NMF. Cały ten wyjątkowy koktail nawilża skórę, redukuje zaczerwienienia i zmniejsza wrażliwość skóry.


Kolejnym atutem jest fakt, że produkt nie zawiera pochodnych ropy naftowej, PEG-ów, parabenów, silikonów czy innych „tanich” wynalazków, których używają producenci firm kosmetycznych.

Z naczynkami od kilkunastu lat mam problem, ponieważ od 21 roku życia leczę się na nadciśnienie i najzwyczajniej leki, które zażywam rozszerzają moje naczynka i ogólnie moja skóra na twarzy i dekolcie jest w złej kondycji. Kiedy pierwszy raz sięgnęłam po serum moja skóra wręcz była „wygłodzona” – wchłonęła ogromną ilość serum (1,5 pipetki), bo dostarczyłam jej mega potężny zastrzyk energii. W miejscach gdzie moje naczynka były mocno widoczne – wokół nosa – poczułam jakby lekkie swędzenie, które było jakby efektem gojenia się. Kolejne aplikacje – trzecia i dalsze to dużo mniejsza dawka serum. Skóra po 2 dniach uzupełniła braki i obecnie wystarcza mi 1/3 kroplomierza na twarz i dekolt.

Konsystencja przyjemna, nie zostawia tłustego filmu na twarzy. Skład rzeczywiście bardzo dobry – sami zobaczcie – zero szkodliwych składów!Sposób użycia i pierwsze efekty

Produktu używam ponad tydzień czasu. Serum nakładam na dzień przed nałożeniem swojego kremu i na noc już bez nakładania innych kremów. Na na spektakularne efekty jeszcze za szybko, bo stosuję zaledwie 8 dni, ale coś w sposób szczególny zwróciło moją uwagę. Rano moja skóra nie jest czerwona jak bywało do tej pory, a po umyciu twarzy i wytarciu jej ręcznikiem nie robię się bordowa jak dotychczas. Skóra stała się bardziej odporna na tarcie, a to tylko świadczy, że produkt ma potencjał i z pewnością po miesiącu naczynka będą znacznie zredukowane. Zatem szczerze polecam!


Gdzie możesz zamówić?
https://darnatury.organiclife.com.pl/shop.html

Chcesz zamawiać z 25% rabatem – kliknij w ten link:
https://darnatury.organiclife.com.pl/register.html

Możesz też zamówić bezpośrednio u mnie – napisz:
darnatury.organiclife@gmail.com


Data publikacji: 18 styczeń 2021 r