Makijaż okolicznościowy

Na jakich kosmetykach pracuję?
Wszystkie makijaże, wykonywane są profesjonalnymi kosmetykami, które stosowane są m.in w filmie, teatrze i TV. W moim kufrze, dominują kosmetyki firmy KRYOLAN (70%) - jest to wiodąca marka, znana na całym świecie, zajmująca się produkcją środków charakteryzatorskich, kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych. Prócz tego pracuję na kosmetykach takich firm jak: Make-up Atelier Paris, Karaja, Glazel Visage, Max Factor.
Czy kosmetyki są dla mnie bezpieczne?
Naukowcy firmy KRYOLAN współpracują z renomowanymi i wybitnymi dermatologami, dzięki czemu, składniki kosmetyków są bezpieczne i odpowiednie nawet dla osób z cerą wrażliwą i alergiczną.
Czy kosmetyki Kryolan są trwałe?
Kosmetyki charakteryzują się wyjątkową trwałością: są odporne na ścieranie, łzy i pot. Piękne kolory, zmikronizowane pigmenty mikro-satin, wysokiej jakości składy INCI, delikatna konsystencja, która sprawia, że np. cienie wyglądają gładko i jedwabiście na powiekach - to powody, dla których profesjonaliści, zaopatrują się w kosmetyki KRYOLAN. Ponadto produkty mają właściwości rozpraszające światło, a więc optycznie zmniejszają ewentualne zmarszczki. Makijaże utrwalane są fixerem, który sprawia, że make-up staje się wodoodporny, a jego trwałość przedłuża się do 16-24 godzin.

Makijaż ślubny

Jaki makijaż ślubny jest najlepszy?
Makijaż ślubny nie jest łatwym makijażem do wykonania. Zawiera w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Nie może być zbyt lekki, ani zbyt mocny. Powinien być wykonany głównie kosmetykami profesjonalnym - 80% kufra (np. Kryolan, Make-up Atelier Paris, Make-up Studio, Stragecolor), gdyż odpowiednio dobrane produkty i zastosowane techniki makijażowe pozwolą Ci cieszyć się makijażem przez kilkanaście godzin.
Kiedy należy zrobić próbny makijaż ślubny?
Makijaż próbny należy wykonać na miesiąc przed dniem ślubu. Wcześniejsze terminy nie zdają egzaminu, ponieważ wizażysta na bieżąco zmienia wyposażenie kufra. Jedne produkty tracą termin ważności i są wyrzucane, inne przybywają i są to najczęściej świeżo zdobyte nowości i hity kosmetyczne. Miesiąc, półtora przed ślubem - to najbardziej odpowiedni czas.
Koleżanka czy profesjonalna wizażystka?
Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu kobiety, dlatego warto oddać się w tym wyjątkowym dniu w ręce specjalisty od makijażu czyli wizażysty. Makeup Artyści to prawdziwi eksperci w kreowaniu twarzy. Znają wszystkie techniki makijażowe, rozpoznają kształty twarzy, oczu i ust i doskonale wiedzą jak odpowiednio modelować i uwydatniać atuty urody. Dodatkowa wiedza na temat analizy kolorystycznej i teorii kolorów pozwala im umiejętnie dobierać kolory do typu kolorystycznego danej klientki, dzięki czemu potrafią wydobyć piękno z każdej kobiety.
 

Opinie klientek

Cennik