Naturalność w makijażu ślubnym

Dziś przedstawiam Wam Justynę i jej męża Tomka, których miałam przyjemność poznać podczas sesji zdjęciowej w plenerze. Justyna to kobieta o eterycznej, delikatnej i subtelnej urodzie. Najpiękniej prezentuje się w kolorach, które harmonizują z jej typem urody, a nie kontrastują. Na powiekach zatem pojawiły się brązy i beże, a usta zostały podkreślone kolorem zbliżonym do jej naturalnego odcienia ust z nieco ciemniejszym walorem kolorystycznym.

Zdjęcia wykonał mój przyszły mąż Przemysław Bratkowski ze Studio Bratkowski.

A oto efekty naszej współpracy.

... More

Makijaż wiosenny – kobieta w kwiatach

Wiosna, wiosna... kwiaty w około, czasem słońce, czasem deszcz. Raz ciepło, innym razem zimno lecz mimo to czuć dookoła świeżość, a kwitnące drzewa i krzewy zapierają dech w piersiach. I tak zrodziła się spontaniczna sesja koło bloku, na jednym z osiedli katowickich, gdzie kwitnące drzewa zainspirowały nas do zrobienia szybkiej i zupełnie na luzie sesji zdjęciowej.

W roli modelki wystąpiłam ja, a zdjęcia wykonał mój przyszły mąż Przemek Bratkowski ze Studio Bratkowski. Oczywiście makijaż do sesji zrobiłam sobie sama - w końcu jest się wizażystką ;)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kilku kadrów z tej nieplanowanej sesji :D

... More

Makijaż ślubny do sesji – Katowice -> Pszczyna

Nadrabiam zaległości :)
Sesja ślubna, do której miałam przyjemność malować odbyła się w tamtym roku w Pszczynie. Podczas tej sesji byłam dodatkowo "operatorem" światła i osobą do podrzucania trenu :D

Zdjęcia wykonał mój utalentowany narzeczony fotograf Przemek Bratkowski

Makijaż: 7 Niebo
Foto: Studio Bratkowski... More

Makijaż ślubny Katowice -> Wyspa Sobieszewska – Plener

Witajcie :)
Dziś przedstawiam Wam zapowiadaną sesję plenerową nad naszym polskim morzem, do której miałam przyjemność malować Pannę Młodą. Na początku wyruszyliśmy do Gdańska gdzie wśród miejskiego zgiełku, zabytkowych miejsc i mnóstwa turystów fotograf Przemek Bratkowski wykonał kilka wyjątkowych zdjęć. Następnie udaliśmy się na wyspę Sobieszewską i tam zaczęło się prawdziwe szaleństwo. Daria i Karol nasi nowożeńcy, całkowicie zapomnieli o tym, że są fotografowani. Ich spontaniczność, poczucie humoru i iskrząca miłość między nimi sprawiła, że byli całkowicie rozluźnieni. A wszystkie te emocje, ulotne i piękne chwile uchwycił w obiektywie Przemek ze Studio Bratkowski.

Oto kilka kadrów z tej wyjątkowej sesji :)

Makijaż: Basia z 7 Niebo
Foto: Przemek Bratkowski ze Studio Bratkowski

... More