Foto: klisza.net


Oparta jest na teorii kolorów, która od lat jest stosowana w malarstwie. Oddziaływanie odcieni barw: chłodnych i ciepłych nie jest obojętne dla naszej karnacji. Istotną rolę odgrywa również chromatyczność i walor koloru. Gdy dana barwa pasuje do naszego typu urody, skóra wygląda na świeżą, wypoczętą i zdrową. Usta wydają się być bardziej czerwone, a w oczach pojawia się nieskazitelny blask. Gdy dany kolor nie pasuje o naszego typu urody twarz wygląda na zmęczoną i bez wyrazu, usta bledną, a cienie pod oczami czy drobne zmarszczki są jeszcze bardziej widoczne.

Analiza kolorystyczna

Ma na celu odkryć twoją indywidualną paletę barw, która harmonizuje z twoim niepowtarzalnym odcieniem skóry, włosów i oczu. Wyobraź sobie, że odtąd już nigdy nie będziesz wyglądała na zmęczoną i chorą. Bez problemu dobierzesz odpowiednią garderobę czy dodatki. Dopasujesz idealnie kolory do makijażu, podkreślając swoje naturalne piękno!

Profesjonalną i prawidłową analizę kolorystyczną

Wykonuje się na chustach. Za ich pomocą można określić nie tylko porę roku, ale przede wszystkim atrybut analizowanej osoby. Oprócz akcesorii – kompletu chust, metoda ta wymaga od wizażysty, konsultanta kolorów, kolorysty czy stylisty rzetelnej i opanowanej wiedzy na temat teorii kolorów oraz „wprawnego” oka. Komplet chust jaki posiadam to starannie dobrane i wyselekcjonowane kolory w ilości ponad 100szt.   

Oferta

Analiza kolorystyczna – stacjonarna
Cena: 300zł

Analiza kolorystyczna on-line

Cena: 250zł


Przeczytaj jak przygotować się do analizy kolorystycznej online