Analiza kolorystyczna 12 typów
Oparta jest na teorii kolorów, która od lat jest stosowana w malarstwie. Oddziaływanie odcieni barw: chłodnych i ciepłych nie jest obojętne dla naszej karnacji. Istotną rolę odgrywa również chromatyczność i walor koloru. Gdy dana barwa pasuje do naszego typu urody, skóra wygląda na świeżą, wypoczętą i zdrową. Usta wydają się być bardziej czerwone, a w oczach pojawia się nieskazitelny blask. Gdy dany kolor nie pasuje o naszego typu urody twarz wygląda na zmęczoną i bez wyrazu, usta bledną, a cienie pod oczami czy drobne zmarszczki są jeszcze bardziej widoczne.
Analiza kolorystyczna
Ma na celu odkryć twoją indywidualną paletę barw, która harmonizuje z twoim niepowtarzalnym odcieniem skóry, włosów i oczu. Wyobraź sobie, że odtąd już nigdy nie będziesz wyglądała na zmęczoną i chorą. Bez problemu dobierzesz odpowiednią garderobę czy dodatki. Dopasujesz idealnie kolory do makijażu, podkreślając swoje naturalne piękno!
Profesjonalną i prawidłową analizę kolorystyczną
Wykonuje się na chustach. Za ich pomocą można określić nie tylko porę roku, ale przede wszystkim atrybut analizowanej osoby. Oprócz akcesorii - kompletu chust, metoda ta wymaga od wizażysty, konsultanta kolorów, kolorysty czy stylisty rzetelnej i opanowej wiedzy na temat teorii kolorów oraz "wprawnego" oka. Komplet chust jaki posiadam to starannie dobrane i wyselekcjonowane kolory w ilości ponad 100szt.    
 

300

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna oparta jest na teorii
kolorów, która od lat jest stosowana w malarstwie.

Analiza kolorystyczna ma na celu odkryć twoją indywidualną
paletę barw, która harmonizuje z twoim niepowtarzalnym
odcieniem skóry, włosów i oczu. Wyobraź sobie, że odtąd już
nigdy nie będziesz wyglądała na zmęczoną i chorą.

200

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna oparta jest na teorii
kolorów, która od lat jest stosowana w malarstwie.

On-line