Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna 12 typów – online

Zdjęcia

Aby analiza mogła być przeprowadzona w sposób prawidłowy z jak najmniejszą możliwością pomyłki poproszę Cię o kilka zdjęć z rożnych okresów życia. Zdjęcia te będą mi potrzebne do określenia naturalnego kolorytu skóry i barwy włosów. Poproszę Cię również o wykonanie zdjęcia bez makijażu w świetle dziennym, najlepiej twarzą zwrócona w kierunku okna – idealnie strona północna lub inne okno gdzie promienie słońca nie będą bezpośrednio świecić na twarz.

Zdjęcie powinno być wykonane bez lampy i warto poprosić kogoś o pomoc, aby stanął za tobą z białym tłem (np. z prześcieradłem w ręku). I choć może Ci się to wydawać nieco „przesadzone” – zapewniam Cię, że dzięki temu masz szanse wykonać na prawdę dobre zdjęcie, na którym będą zachowane twoje naturalne kolory. A to szalenie ważne przy wykonywaniu analizy online.


Jak przygotować się do zdjęcia?

Delikatnie zmyj makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, staraj się delikatnie osuszyć twarz, aby nie podrażnić jej tarciem. Nie nakładaj żadnego kremu i innych produktów. Pamiętaj, aby oprócz twarzy pokazać na zdjęciu szyję i ramiona. Jest to szalenie ważne, jeśli masz cerę naczynkową i skóra na twarzy jest inna niż na szyi i dekolcie.

Gdy wykonasz zdjęcia

Wyślij do mnie wszystkie zdjęcia – wstępnie ocenię czy nadają się do wykonania analizy lub poproszę o przesłanie jeszcze jednego. Gdy zdjęcia będą spełniać wymogi od razu przystępuję do pracy, gdy otrzymam potwierdzenie wpłaty. Czas oczekiwania od 4 do 5 dni roboczych.


W jaki sposób wykonuję analizę on-line?

W programie przykładam do twojej twarzy próbki rożnych kolorów. Wygląda to bardzo podobnie jak w przypadku analizy wykonywanej w sposób stacjonarny. Będziesz widzieć siebie na tle różnych zestawień kolorystycznych i dowiesz się miedzy innymi w jakich kolorach ci do twarzy, a jakich powinnaś zdecydowanie unikać. Po wykonaniu analizy kolorystycznej 12 typów on-line, przesyłam Ci prezentację z przebiegu analizy on-line w postaci PDF oraz otrzymasz ode mnie Look Book ze szczegółowym opisem Twojego typu kolorystycznego.